BRUTAL EMULATOR | ELEKTRO OBERHEIM
BEEO Home
BE EO

VÍTEJTE V HUDEBNÍM SVĚTĚ ELEKTRO EBM!!

Selektors BEEO vám orestují
elektro závity temnými EBM flákotami
a nastartují biomotory do rytmu brutal disko!

BEEO PF 2013

BEEO PF 2013
Vařící olej do vašich hydraulických hadic v roce 2013 vám přejí BEEO!


BEEO Strojní gerontace - klub Necropolis, Pátek 18.11.2011

Strojní gerontace
Strojní akce formace BEEO pokračují v klubu Necropolis. BEEO EBM disko akce, tentokrát s názvem Strojní gerontace proběhne v Pátek 18.11. od 19:30. Všichni strojníci a strojnice jsou srdečně zváni, entry free. Ksichtí stránky akce.


BEEO Strojní penetrace - klub Necropolis, Čtvrtek 22.9.2011

Strojní penetrace
Zpráva z tisku: Po dlouhé odmlce se na elektro scénu a za selektorský pult opět vrací dvojice BEEO, kteří vám zahrají na akci STROJNÍ PENETRACE ze stylů jakými jsou například oldschool EBM, Dark Electro, Synthpop a mnoha dalších. Akce proběhne ve čtvrtek 22.9. v klubu Necropolis.


Nahoďme zarezlé stroje BEEO fabriky

Hej, je tam ještě nekdo? Je ještě vůbec někdo kdo by se podival na naše ozubený kola? Jestli nikdo, ani se nebudem divit. Dali jsme si trochu větší neplánovaný volno, kdy jsme tloukli mechanický špačky, se kterejma se Vám bohužel nemůžem pochlubit, protože nám uletěli. Každej z nás musel točit kolama u svýho soustruhu a tak nám nějak nezbyl čas, abysme každej tejden psali recenzi nebo novinky, což vyústilo v naprostou frustrující nečinnost naší výrobní linky. Tímto se všem našim "věrným" omlouváme a hned si řekneme jakým způsobem se pokusíme nahodit vychladlý stroje BEEO fabriky.
Stránky se budem snažit udržet v chodu i nadále, ale bez příslibu jednoho článku za tejden. Za prvý to neni v našich silách a za druhý s našim hudebním vkusem neni často ani o čem psát. Takže kdo by měl chuť vysoustružit pár řádků o jeho/naší/vaší oblíbený desce, má (opět) možnost. Po provedený cenzuře sonickym dělem vše zveřejníme.
Dost řečí, po tak dlouhý odmlce se rovnou vrhneme na.... no...třeba na novou recenzi v sekci Motor. Zůstaňte věrný, stejně jako my se věrně držíme EBM ozubenýho soukolí....


Nový projekt Trenta Reznora - How To Destroy Angels

Nový projekt Trenta Reznora - How To Destroy Angels
Jak to tak vypadá, páníšek Trent je opravdu neúnavný a nezničitelný. Na všemocném internetu, se právě zjevily stránky jeho zbrusu nového projektu, který nese název "How To Destroy Angels". Informace o projektu jsou zatím více než strohé ale podle fotky indiánky, zveřejněné na stránkách, která nápadně připomíná Trentovu manželku Mariqueen Maandig, půjde o jejich společné dílo. Na stránkách www.howtodestroyangels.com, si dále můžete přehrát jakýsi krátký trailer, který nevypadá vůbec zle, a toť vše, více se dozvíme snad co nejdříve.


Ze života BEEO

BEEO strip 006


10-06-2009 - Central Station
BEEO REFILL FUEL PARTY

Ač bylo poslední hraní ve Styxu podle ohlasů vcelku vydařené, my jsme byli lehce zklamaný. Ne snad kvůli návštěvnosti, ale spíš z naší celkový produkce, ze které se vytratila syrovost oldschoolovýho EBM a vůbec nám ty ozubený kola dost "vyměkli". Řekli jsme si, že příště se musíme vrátit ke kořenům. A návrat se konal v nově objeveném klubu Central Station na Žižkově. Interiér klubu je luxusní podívanou na alienovskou výzdobu ala Giger, což atmosféře elektro pekla dolejvalo ten správnej kerosín. Zhruba někdy kolem půl devátý se na televizorech klubu objevila předžhavovací sada klipů, která má za úkol přicházejícím hostům dát jasně najevo, že jsou tu správně, popřípadě v nich vyvolat nedočkavost na nadcházející BEEO masáž. Neuplynula ani hodina a z našich strojů vylítly první jiskry obráběných kapel a BEEO kolotoč se roztočil do těch správnejch otáček.
Občas jsme seskočili, abychom si došli pro piváky nebo rozdávat placky s naším logem, ale v podstatě celý večer probíhal bez větších škobrtnutí až do 4. hodiny ranní. Speciální pozornosti se těšil host, který za pochodu svižné elektroniky předváděl ty nejpekelnější break dancové kreace, tímto děkujeme za show.
Celkově návštěvníků tolik nebylo, ale my už jsme si nějak zvykli, v tomhle klubu se nám líbilo...

28-03-2009 - Styx
BEEO EBM PARTY vol. 5 : což takhle roboti

Po dlouhé, dlouhé době nám byla dána možnost zahrát si opět ve Styxu. Byli jsem velmi natěšeni a pečlivé přípravy tentokrát nebraly konce. V plánu byli dokonce i 2 hosté, z nichž jeden bohužel zmizel do temnot hor a tak nastoupil pouze Mr. Solowka, se svými 2 sety tvrdé a temné elektroniky, která přítomné biomechy patřičně zatloukala do taneční plochy. Díky technice nebylo možné párty správně přednažhavit sestavičkou videoklipů, bohužel se také opět potvrdila hrůzostrašná Styxovská kvalitu zvuku a pan Limiter nám zezadu podrážel nohy neuvěřitelným způsobem. BEEO hudbě se tak ani zdaleka nedostala potřebná úroveň jak kvality, tak i hlasitosti zvuku. Z BEEO pohledu musím tedy konstatovat, že to tentokrát prostě nebylo ono. Nezachránila to ani velmi slušná návštěvnost biomechanismů všeho druhu, ani hromada nových, řadně vykalených špon v našem arzenálu, ani robotické songy vkládané do jednotlivých setů a už vůbec ne roboti, kteří se, při robotických zvucích místo nás objevovali za mixerským pultem, o posunu času v náš neprospěch nemluvě. Přes toto všechno nám však byla myslím do žil nalita rozžhavená ruda, která nás vyburcuje k brzké nápravě a za EO budu montovat, aby náprava byla ve stylu starých dobrých old school EBM BEEO. Všem přítomným biomechanismům, patří velký dík za support! P.S. fotky z párty dodáme hned, jak se nám je podaří sehnat

BRUTAL EMULATOR A ELEKTRO OBERHEIM PRO VÁS HRAJÍ Z TOHOTO ARZENÁLU STYLŮ A SKUPIN:
oldschool ebm, dark electro, tbm, aggresive pop, electro rock, synthpop, futurepop, electroclash, brutal disco, electroindustrial, electronica, electrometal, electropunk, industrial hardcore, power electronics,...

Nitzer Ebb, Spetsnaz, Combichrist, Ionic Vision, VNV Nation, Proceed, Dupont, Run Level Zero, And One, Hocico, Front Line Assembly, Nine Inch Nails, Front 242, Skinny Puppy, Ministry, Fader Head, 16 Volt, 32 Crash, Kloq, Blutengel, Assemblage 23, New Order, Softcell, Prodigy, Depeche Mode, Covenant, Client, Deathstars, Die Krupps, Young Gods, Sturm Cafe, KMFDM, Psychobitch, Oomph, Lluther, God Module, Leather Strip, Roisin Murphy, Iam X, Saul Williams, Cat Rapes Dog, Static-X, Orange Sector, Laibach,...